رزین سنگ

رزین سنگ (براق کننده سنگ) یک مایع شفاف بر پایه کوپلیمرهای اکریلیک که محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان (پوشش نما) بوده که قابلیت اجرا بر روی تمام سطوح را دارا می باشد تا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری نماید.

۳ خاصیت بارز آن ۱.آبگریز کردن سطح ۲.زیباسازی با خیس نگه داشتن ظاهر ۳.محافظت در برابر اشعه خورشید

رزین سنگ آنتیک

کاربرد

رزین سنگ (براق کننده سنگ) بعد از اجرا بر روی هر سطحی به صورت یک لایه بی رنگ روی سطح نشسته و  سطح را ضد آب کرده ، رنگ سطح را تغییر نداده و همچنین حالت خیسی به سطح می دهد که باعث براقیت بیشتر سطح می شود(پوشش نما) همچنین این محصول سطح را از انواع اشعه های خورشیدی محافظت می نماید(محافظ نما) و طول عمر سطح را افزایش می دهد بیشترین کاربرد این محصول در سنگ های مصنوعی و ساختمانی می باشد.

نکته مهم در استفاده از این محصول : این فرآورده بر روی نمای ساختمان دیوار و سقف قابل اجرا است اما برای کف مناسب نیست زیرا بر روی کف رفت و آمد و جابجایی وجود دارد که باعث کنده شدن رزین از روی سطح می شود و متقابلا خاصیت آن از بین می رود.

 

نحوه اجرا رزین براق کننده سنگ

رزین سنگ یا براق کننده سنگ  یک محصول آماده به مصرف می باشد که می توان با قلمو و یا به وسیله پیستولت کم فشار بر روی سطح موردنظر اعمال کرد در سطوح عمودی لازم است تا حد جاری شدن پاشیده شود و همچنین برای کسب نتیجه بهتر اجرای حداقل دو لایه پشت سرهم لازم می باشد.

حتما بخوانید (محصول پیشنهادی)  عایق سفید (ایزوگام سفید)

پوشش نما

 

نکات مهم در اجرا

بعد از اجرای رزین سنگ بر روی سطح و پس از خشک شدن کامل ابدا بر روی سطح دوباره پاشیده نشود چون پس از خشک شدن سطح ضد آب شده و از جذب رزین جدید خودداری کرده و شروع به سفیدک زدن می کند.

از استفاده همزمان و متوالی این فرآورده با سایر محصولات جدا خودداری کنید.

 

مشخصات فنی رزین سنگ

شکل ظاهری : مایع بی رنگ

 

بسته بندی

این محصول (رزین سنگ) در گالن های ۱،۴،۱۰،۲۰ لیتری با برندهایemex lux ,selected,alexia,zebra,super goal lux,super lux,super power lux , رزین پاکتی و رزین کارتن دار در بازار عرضه می شود.

و در صورت درخواست مشتری می توان در گالن درخواستی و با برند شخصی آن را ارائه داد.

رزین براق کننده سنگ

شرایط نگهداری

این محصول (رزین سنگ) محافظ نما بر پایه حلال های فرار بوده که در اثر تماس با هوا تبخیر می شوند پس بنابراین از بازکردن درب های بسته بندی در مواقع غیر ضروری جلوگیری به عمل آید.

از ترکیب این محصول با آب یا سایر محصولات مشابه خودداری شود چون این کار باعث تغییرات شیمیایی در ساختار آن شده و خاصیت و کارایی آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

تصویر براق کننده سنگ

براق کننده سنگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *