واتر استاپ تخت pvc

واتر استاپ تخت از جنس پی وی سی ساخته می شود. به دلیل خاصیت pvc به کار رفته در این محصول، واتراستاپ تخت، قدرت منعطف شدن بالایی دارد.  تکنولوژی ساخت این محصول، آن را به محصولی کاملا انعطاف پذیر با آلاستیسیته بالا تبدیل کرده است. از واتر استاپ تخت در موارد زیادی استفاده می شود. این محصول، در ساخت معابر و فضولات زیرزمینی، محل ذخایر آب و ذخایر آبی دریاچه ها کاربرد دارد. ویژگی اصلی واتر استاپ تخت pvc این است که از نشت و نفوذ و هدررفت آب در معابر و ذخایر آبی جلوگیری می کند. این محصول در انواع مختلف تولید می شود که در ادامه مطلب، توضیحات مختص به هرکدام از آنها، کاربرد و اندازه آنها توضیح داده شده است.

 

واتر استاپ شماره یک، تخت است و برای وصل کردن دو بتن به هم و مابین آنها جهت واترپروف کردن به کار می رود. «,» نماد و نشانگر این محصول است و عرض  آن بر حسب سانتی متر در اندازه های ۱۵، ۲۰، ۲۴، ۳۰ و ۴۰ سانتی وجود دارد.

واتر استاپ تخت pvc

واتر استاپ شماره دو، حفره دار است. در بخش هایی که انبساط و انقباظ وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد؛ چون دارای یه سوراخ در مرکز خود است که تعادل انبساط و انقباظ را برقرار می کند. این محصول را با علامت O نمایش می دهند که نوع حفره دار که در ابعاد و اندازه های ۱۵، ۲۰، ۲۴، ۳۰ و ۴۰ سانتی وجود دارد.

نوع سوم، واتر استاپ بنتونیتی است که قابلیت متورم شدن تا ۴ برابر خود را داردو زمانی که آب به این نوع واتر استاپ برخورد می کند، کاملا متورم شده و جلوی نفوذ آب و رطوبت را می گیرد. این محصول در تمام موارد ذکر شده در بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

حتما بخوانید (محصول پیشنهادی)  واتراستاپ هیدروفیلی

برای خرید و اطلاع پیدا کردن از قیمت این محصول، با شماره تماس های شرکت  تماس بگیرید. شماره تماس های ما در بخش بالای سایت، سمت چپ در قسمت تماس با ما قرار دارد. شما می توانید نیاز و سفارش خود را با واحد فروش و تولید در میان بگذارید.

قیمت واتراستاپ

از واتر استاپ تخت pvc در چه مواردی استفاده می شود؟

واتراستاپ تخت در موارد زیر کاربرد دارد:

 • ساخت معابر پوشیده و ذخایر آبی
 • ساخت دریاچه های مصنوعی و راهروهای آبی
 • ساخت معابر فضولات و مخزن تصفیه کننده ها
 • پی و فنداسیونی که نزدیک و مجاور رطوبت  اب قرار دارند
 • استفاده در مراحل مختلف بتن ریزی
 • قسمت هایی که نیازمند به آب بندی و آب گریزی می باشد.
 • جهت استفاده در پروژه و ساخت و سازهای عظیم
 • جهت واترپروف کردن درزهای احتمالی در اتصالات بتن ها

 

واتراستاپ تخت pvc

 

با ویژگی های واتر استاپ تخت pvc بیشتر آشنا شوید!

 1. این محصول، در برابر مواد خورنده بتن قدرت ماندگاری بالایی دارد.
 2. اجرای این محصول، فوق العاده راحت است.
 3. واتراستاپ تخت pvc، نیمه عمر طولانی و قابل قبولی دارد.
 4. قابلیت کشیده شدن این محصول زیاد است.
 5. واتراستاپ تخت کاملا منعطف است.
 6. واتر استاپ تخت، قدرت گیرش بالایی با بتن دارد.
 7. این محصول به تعداد بالا در سایز عرضه می شود.
 8. واتر استاپ تخت در برابر مواد شیمیایی کاملا مستحکم است.
 9. این مدل واتر استاپ pvc، با شرایط بد آب و هوایی سازگاری دارد.
 10. آلاستیسیته این محصول بالا است.
 11. قابلیت اتصال ماندگار واتر استاپ تخت به بتن بسیار عالی است.
 12. واتر استاپ بتن از نشت آب جلوگیری می کند.
حتما بخوانید (محصول پیشنهادی)  قیمت واتراستاپ

 

روش مصرف و نحوه اجرای واتر استاپ تخت pvc به چه صورتی است؟

 

واتر استاپ تخت pvc، در زمان ساخت بتن جدید و پیوند آن با بتن قدیمی یا تقاطع آن دو کاربرد فراوانی دارد. در هنگام استفاده، نصف پهنای واتراستاپ pvc در بخش اولیه بتن و مابقی در بخش ثانویه بتن قرار خواهد گرفت.
همچنین برای اتصال و ثابت سازی واتر استاپ تخت میتوان از مفتول یا گیره واتر استاپ استفاده که در هر متر، حدود ۲ الی ۴ عدد نیاز است. برای یک سره کردن دو واتر استاپ، میتوان آنها را لب به لب به هم چسباند یا با حرارت یا دستگاه مختص آن که جوش حرارتی نام دارد بهم متصل کرد.

نکته بسیار مهم برای استفاده از این محصول

زمان کار، محل تقاطع را کاملا تمیز کرده و آلودگی ها را از بین ببرید. هرگز این محصول را زیر اشعه فرابنفش و آفتاب قرار ندهید؛ زیرا اشعه های فرابنفش به ساختار آن آسیب وارد می کند.

در صورتی که می خواهید دو رول واتر استاپ را به هم متصل کنید می توانید از چسب های پی وی سی و یا اتوی آن استفاده کنید که دو رول را کاملا به هم متصل می کند و با مقاومت بالایی می تواند عمل آب بندی را انجام دهد.

مشخصات فنی واتراستاپ تخت چیست؟

جنس این محصول، پلی ونیل کلراید یا pvc است. رنگ این محصول زرد بوده و وزن مخصوص آن، ۱.۳۳ گرم بر سانتی متر مکعب است. این محصول، تا ۴۰۰ درصد می تواند ازدیاد طول داشته باشد. مقاومت کششی این واتر استاپ، ۲۱۵ N/mm است و سختی آن ۷۰ shore A است.

واتر استاپ تخت pvc

بسته بندی واتر استاپ تخت pvc به چه صورتی انجام می شود؟

کلیه واتر استاپ ها اعم از تخت، حفره دار، بنتونیتی، هیدروفیلی در رول های ۲۵ متری عرضه می شوند و امکان بریدن و ارائه نوار کمتر از ۲۵ وجود ندارد. متراژ مورد سفارش شما باید مضربی از ۲۵ باشد؛ مثلا در صورت نیاز به ۳۷ متر باید دو رول ۲۵ متری خریداری کنید.

حتما بخوانید (محصول پیشنهادی)  واتراستاپ استخر

 

نحوه نگهداری و انبارداری واتر استاپ تخت به چه صورت است؟

برای انبارداری واتراستاپ تخت، نکات زیر را رعایت کنید:

این محصول در معرضی چربی قرار نگیرد و  از جوندگان دور نگه داشته شود.

شرایط استاندارد تا یکسال ماندگار است و به خوبی می توانید از آن نگهداری کنید.

واتر استاپ ها را باید به دور از سرما و نور خورشید نگهداری کرد؛ مخصوصا اشعه فرابنفش و سرمای یخبندان؛ زیرا به علت ساختار پی وی سی آن این دو مورد برای این محصول مضر هستند.

 

چگونه واتر استاپ مرغوب را شناسایی کنید؟

 • رنگ واتراستاپ مرغوب، یکنواخت و یکدست است؛ در غیر این صورت، از پلاستیک بازیافتی ساخته شده است.
 • واتراستاپ pvc باید دارای آج بوده و آج های آن یکنواخت و یکدست باشد.

 

احتیاط!

در صورت اتصال دو عدد واتراستاپ pvc با استفاده از اتو یا حرارت دادن، از ماسک محافظ و عینک استفاده کنید؛ زیرا دود آن سمی است.

در هنگام استفاده از واتراستاپ، هرگز بدنه را سوراخ نکنید؛ زیرا به مرور سوراخ بزرگتر شده و پارگی به وجود می آید و از قدرت مقاومت آن می کاهد. بهترین کار استفاده از گیره است که هر ۳۰-۴۰ سانتی متر یه عدد بر روی نوار قرار می گیرد و با مفتول یا سیم آرماتور بندی به میلگرد متصل می شود.

جهت خرید واتراستاپ کلیک نمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.