قوطی سازی

قوطی سازی در صنعت کاربرد بالا و محبوبیت فراوانی دارد. قوطی فلزی تولید شده در این صنعت مقاومت و استحکام بالایی دارد و به همین دلیل، از نشت و تبخیر محصولات روغنی و آبکی بر پایه حلال جلوگیری می کند.

 

قوطی سازی

محصولات شرکت قوطی سازی چه کاربردی دارند؟

کاربرد این محصول بسیار متنوع و فراگیر است؛ به طوری که در بسته بندی روغن، رزین، رنگ و …. کاربرد فراوانی دارد. این نوع فلزی، برای  هر نوع بسته بندی و محصولی، رده اختصاصی و مخصوصی دارد.

برای انتخاب قوطی فلزی، مشتری حق انتخاب محصولات متنوعی را دارد؛ زیرا در خط تولید این محصولات به شکل ها و فرم های مختلف تولید می شوند و حق انتخاب به صورت کامل به مشتری داده می شود تا بر حسب نیاز و سفارش خود، نوع و شکل بسته بندی قوطی را انتخاب کند.

با توجه به نوع محصول و ویژگی های محصول اعم از جامد یا مایع بودن محصول و جرم حجمی محصول، می توان نوع بسته بندی فلزی را تعیین کرد.

این شرکت همزمان با قوطی سازی ، چاپ روی قوطی را در داخل کارخانه انجام می دهند.

چاپ روی قوطی، به تجربه و دستگاهای مجهز نیاز دارد که با تکنولوزی روز دنیا انجام می شود. این موضوع، شرکتهای تولیدکننده را قادر به انجام چاپ روی قوطی با تنوع در انواع رنگها و مدلها کرده است. این کار باکیفیتی بسیار بالا در شرکتها انجام می شود.

بسته بندی فلزی از نظر حجم از ۰.۱ لیتر تا ۲۵ لیتری و از نظر جرمی از ۰.۱ کیلوگرمی تا ۲۵ کیلوگرمی موجود است.

حتما بخوانید (محصول پیشنهادی)  نکاتی درباره استفاده از رنگ واترپروف استخر به عنوان عایق رطوبتی

قوطی سازی

با چند مدل از محصولات شرکت قوطی سازی آشنا شوید!

 

  1. حلب گرد تمام تخلیه: مدل تمام تخلیه در حجم های ۳ لیتری الی ۲۵ لیتری تولید می شود. نوع پلمپ حلب تمام تخلیه به صورت کمربندی است که درب حلب را به خود حلب محکم می کند. حلب تمام تخلیه در صنعت های چسب سازی، رنگ سازی، روغن سازی، رین سازی و گریس سازی استفاده می شود.

 

  1. قوطی های ۴ گوش: با بهره گیری از تجهیزات قدرتمند و حرفه ای، شرکت توانسته یکی از تولید کنندگان این نوع ظرف در حجم ۱ لیتر باشد. این نوع از ظرف از ۱ لیتری الی ۵ لیتر تولید می شوند که باتوجه به تغییر در ارتفاع آن، می توان حجم آن را تغییر داد. از این نوع از محصول در بسته بندی ۲۰ لیتری یا ۱۷ کیلویی نیز تولید می شود. این نوع از قوطی فلزی با توجه به نوع درب آن، به ۳ شکل مختلف تقسیم و با سفارش مشتری انتخاب می شود. این ۳ نوع از درب بندی عبارت است از: درب پلاستیکی روده ای، درب پلاستیکی ایستاده و درب فلزی یک تکه.

 

  1. قوطی های گرد کوارت: بیشتر مصرف این مدل تولیدی در صنعت تولید رنگ است. این ظرف ها را می توان در هر اندازه ای تولید کرد که بالاترین مقدار مصرف در اندازه های یک چهارم، یک دوم و یک کیلوگرمی است. درب این محصول ها به صورت ساده است.

 

  1. قوطی های گرد: این مدل ، با ارتفاع های متفاوتی از ۱۵ سانت الی ۲۳ سانت تولید می شود که دارای قطر ثابت بوده و قطر این دسته قابل تغییر نیست و تنها توان تغییر در ارتفاع آن می باشد. این نوع از قوطی، بیشتر در صنعت رزین سازی و تینرسازی مصرف می شود که نوع درب بندی آن نیز در ۳ نوع پلاستیکی ایستاده، پلاستیکی روده ای و پولکی فلزی موجود است.
حتما بخوانید (محصول پیشنهادی)  عایق استخر نانو و آببندی صددر صدی استخرها به چه صورت اجرا می شود؟

قوطی سازی

در این نوشته با محصولات صنعت قوطی سازی و انواع قوطی فلزی آشنا شدید. از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم از مابقی محصولات ساختمانی ما دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.