چسب پودری

چسب پودری یا چسب سنگ مخلوطی از مواد سیمانی و افزودنی های پلیمری می باشد که برای نصب انواع کاشی،سرامیک سنگ های ساختمانی،آجر روی دیوار و کف در داخل و یا خارج ساختمان استفاده می شود. از قابلیت های ویژه چسب سنگ پودری می توان به همه کاره بودش اشاره کرد. این محصول قابلیت استفاده بر روی هر نوع کاشی،سرامیک و سنگی را دارد. (یکی از انواع چسب پودری چسب پرسلان می باش.که از چسب خمیری قوی تر عمل می کند.)

چسب پودری

کاربرد

انواع چسب سنگ جهت نصب انواع کاشی،سرامیک،سنگ های ساختمانی(گرانیت،مرمریت،آنتیک،مصنوعی)،موزاییک و آجر بر روی دیوار و کف استفاده می شود. همچنین می توان از این محصول در استخرها و مخازن آب و سطوحی که مستقیم با آب در ارتباط هستند استفاده کرد. در استفاده از این محصول محدودیت خاصی وجود ندارد.

چسب پودری برای کاشی و سرامیک

نحوه اجرا 

طرز تهیه چسب سنگ آنتیک و مواد مشابه به این صورت است که ابتدا باید قبل از عملیات نصب سطوح را از وجود روغن،رنگ گرد و غبار و دیگر آلودگی هایی که باعث کاهش چسبندگی می شوند را پاک کرد. سپس این فرآورده را به آرامی به آب اضافه نمایید و مخلوط کردن را تا به دست آوردن خمیری همگن و یکنواخت ادامه دهید. حال به وسیله کاردک شیاردار چسب حاصله را بر روی سطح موردنظر کشیده و سپس عملیات نصب را انجام دهید.

توجه : حداکثر در ۲۰ دقیقه نصب کاشی باید انجام شود.

بهترین چسب پودری

این محصول که در مجموعه ما با نام چسب سنگ نما یا پودری ارائه می شود نسبت به بقیه محصولات این برتری را دارد که در همه حالت قابل استفاده است. برای مثال هم برای کاشی کاری کف آشپزخانه می توان استفاده کرد و هم جهت نصب سنگ آنتیک در نمای بیرونی. تفاوتی ندارد که اجرا در داخل ساختمان است یا خارج و یا بر روی سقف یا دیوار؛ این محصول بهترین چسب برای چسباندن آجر، نصب انواع سنگ و کاشی بر روی همه سطوح است.

(پیشنهادی)  چسب بتن اب بندی

 

 شرایط نگهداری

چسب پودری آجر، چسب پودری سنگ آنتیک و محصولات مشابه در محل سرپوشیده و بدور از بارندگی،رطوبت و نم و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود. همچنین استانداردهای لازم جهت انبارداری رعایت گردد.

مشخصات فنی 

رنگ کرم و خاکستری

درجه اشتعال ندارد

حالت فیزیکی جامد

چسب سنگ اینترلوکس-چسب پودری

بسته بندی

این محصول در کیسه های پلاستیکی ۲۰ کیلوگرمی در بازار عرضه می شود.

سوالات متداول

چرا استفاده از چسب پودری متقاضیان زیادی دارد؟

سهولت در اجرا، قدرت چسبندگی بسیار زیاد و قابل اجرا بر روی سطوح عمودی و افقی باعث شده تا به یکی از بهترین مصالح ساختمانی تبدیل گردد..

آیا برای محیط های مرطوب نیز مناسب است؟

خوشبختانه قابلیت اجرا در محیط های مرطوب و مکان هایی که با آب در ارتباط هستند را دارد.

رنگ استاندارد آن باید به چه شکل باشد؟

این محصول در حالت استاندارد دارای دو رنگ سیاه و سفید می باشد.

بایدبا چه میزان ضخامت  استفاده شود؟

چسب سنگ قابل اجرا در لایه های نازک و ضخیم می باشد و در این رابطه محدودیتی ندارید.

آیا می توان آن را برای تمام سطوح استفاده کرد؟

بله، قابلیت استفاده بر روی همه سطوح و داشتن زمان کافی برای نصب از برتزین مزایای آن است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را در کادر زیر وارد کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درصورت تمایل شماره تماس خود را وارد نموده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.